Focista Maxim Grigoriev: életrajz és labdarúgó karrierjét

Maxim Grigoriev - orosz labdarúgó, aki játszik a helyzetét szélső (és néha a Wing előre), a „Orenburg”, és az orosz válogatott. Karrierje során sikerült játszani „Spartacus”, „mozdony” és a „növekedés”. Az ő sport eredményeket az ezüstérmet az orosz bajnokságot 2009-ben (részeként a moszkvai „Spartak”) és a bronz, 2014-ben.

Maxim S. Grigoriev: életrajz és labdarúgó karrierjét

Született július 6, 1990 Lipetsk, Szovjetunió (Oroszország). A hat éves korában kezdett focizni. Szakmai karrierje kezdődött az ifjúsági csapat Lipetsk „Metallurg”, és egy idő után folytatódott „Spartacus”.

A 2008 novembere óta, ő ment, ahol az alap a „piros-fehér”. A bemutatkozó mérkőzés ellen „Dinamo Zagreb” (1-0 javára „Spartacus”) a csoportkörben az UEFA-kupa, ahol Maxim Grigoriev jött le a padra a 78. percig helyett Alexander Pavlenko.

2009 márciusában debütált az orosz labdarúgó-bajnokság, helyébe a 68. percben, Nikita Bazhenov egy elleni mérkőzésen Krasnodar „Kuban” (győzelem a „Spartacus” 0-1).

Ugrás a MITOS bérbeadás és a "növekedés"

2011 szeptemberében költözött be a Mitos Novocserkasszki, ahol miután egy pár hétig, azonnal kölcsön a klub „Rosztov”, hogy javítsa a mérkőzés gyakorlat és időmérő.

Előestéjén a mérkőzés, „Lokomotiv-Rostov”, melyet tartandó április 2-án futball Maxim Grigoriev már Rostov Club játékosok adunk között az utolsó pillanatban (ez az eset volt az rezonanciát a labdarúgó közösség, mint a rendeletek között a klub és a csapat tulajdonosa, bérlője volt törve). Ugyanebben mérkőzés debütált a „sárga-kék”. Középpályás Timothy Kalachev helyébe 75. percében. Az első percben az ő megjelenése a területen Maxim azonnal elkezdték támadni a rossz kaput. Coaching változás volt várható is - Grigoriev felgyorsította a tempót a játék Rostovites és létrehozott számos veszélyes pillanatokban a kapuba. Már 83 perc Maxim lőtt gól, ami a debütáló (volt szavazott a legjobb játékos a meccs). Maxim Grigoriev megmentette a csapatot a vereségtől, véget a meccs döntetlen 1-1.

Az előleget a tőke "mozdony"

Mivel a fenomenális és néha hősies játék a fiatal középpályás pletyka. 2012 januárjában, a moszkvai klub „Lokomotiv” A shuttle javaslatot tett a Grigorieva. Az összeg a megállapodás nem került szóba, de tudták, hogy Maxim szerződést írt alá 5 évre. Debut cél a „vasúti” került sor szeptember 22-én a kapunál „Terek Groznij” (teljes pontszám 3-0). A „Mozdony” Maxim Grigoriev tartott 38 hivatalos mérkőzések és 2 gólt szerzett.

visszatér a "növekedés"

Augusztusban 2014-ben ismét kölcsönadták a labdarúgó klub „Rosztov”, ahol a focista töltötte az egész szezonban 2014/2015 évre., Játszva 22-mérkőzések és lőtt 5 gól. Bemutatása egy minőségi játék, a vezetés a „í” úgy döntött, hogy vásárolják vissza a játékos a „mozdony”. A szezon kezdete 2015/2016 gg. Grigoryev már működött középpályás, „Rosztov”, mint egy teljes játékos. Fürdőzés után 6 hivatalos mérkőzések, focista kapott súlyos sérülést, mert az volt, ki a fennmaradó szezonban. Miután elvesztette az előző játék formájában és gyakorlattal Grigoryev elvesztette a helyét a bázis. Mivel a jelenlegi helyzet, az „A” vezetés úgy döntött, hogy a labdarúgó klub kiadó „Orenburg”.

Maxim Grigoriev "Orenburg"

Mivel 2017 labdarúgó kezdett fellépni a „Orenburg”. Gyorsan alkalmazkodni az új csapat, Grigoryev kapott helyet a bázison. Gyakran járt el, mint egy határoló csatár. Tekintettel arra, hogy a középpályás nem állt helyre a sérüléséből teljesen játszott mindössze 10 hivatalos mérkőzést, amelyik 4 segíti.

végrehajtása a nemzeti csapat

2012-ben a labdarúgó Maxim Grigoriev már idézték a nemzeti csapatban, ahol debütált november 14 elleni barátságos az Egyesült Államokból (a teljes pontszám 2: 2), amely felváltotta a sérült Fedor Smolová a 11. percben. Következő mérkőzés került sor március 25, 2013 Brazília ellen (barátságos mérkőzés). Maxim Grigoriev volt egy teljes mérkőzés az orosz csapat, és még létrehozott egy pár veszélyes pillanatokat. A mérkőzés véget ért a döntetlen az állás 1: 1. Novemberben az ugyanabban az évben jött a padról ellen a válogatott Dél-Korea (Oroszország nyerte 2: 1). Az utolsó a mérkőzés a válogatottban október 9, 2014 Svédország ellen (1: 1).