Mi a penta-trükk futball?

Ennek lényege, hogy a foci a pontszám az ellenfél, amennyire csak lehetséges célokat. A csapat, hogy elküldte a legtöbb gólt az ellenfél ellen, és lesz a győztes. És ahogy mindannyian jól tudjuk, vannak bizonyos nevek kapnak egy bizonyos gólok száma ugyanaz a játékos fejére. Gyakran előfordul a futballpályán ismétlődések - amikor az egyik játékos kap két gólt egy mérkőzésen. Sokkal ritkábbak mesterhármast - könnyen kitalálható, hogy a három labdát a hálóba kapu az ellenség ugyanaz a játékos 90 percen belül a mérkőzés. De mi az a Penta-trükk? A tény az, hogy a rendkívül ritka játékos pontozási több mint három gólt szerez egy mérkőzésen, így sokan csak azt tudják, hogy létezik egy dupla és egy mesterhármast. És ezért ebben a cikkben részletesen elmagyarázzuk, mi az a penta-trükk.

Mi ez?

Ennek analógiájára, amit már tud, arra lehet következtetni, hogy a penta-trükk - egy bizonyos gólok száma egy futball kapu az ellenfél egy meccs. De mennyi a feje? Kiderült, miután egy mesterhármast, hogy a póker, azaz négy gól egy mérkőzésen. De penta-trükk - ez öt gólt küldött a hálóba az ellenség kilencven percig. Természetesen mind az öt cél az, hogy pontszám, egy és ugyanaz a játékos, hogy hihetetlenül nehéz csinálni. De talán, bizonyítékok kerülnek bemutatásra a cikk későbbi részében.

A nyilvántartásba vétel feltételei

Mint ahogy az a két vagy három gólt, penta-trükk a labdarúgás nem igényel betartását különleges feltételeket. Az egyetlen dolog, érdemes megjegyezni - ez az, amit öt gólt kell érniük egy játékos, és azt, hogy egy számított kilencven perc, azaz egy mérkőzés. Nem számít, hogy ki adja át a labdát, gólt a játék, vagy a szabványoknak. Persze, meg kell értenünk, hogy a penta-trükk - ez olyan dolog, amit csak a vezető csapata a torna. Nem valószínű, hogy egy kis csapat tehet gólt öt gólt, hogy az ellenség, az ő kiváló erőt. A tekintélyes verseny, a neves öt gólt, hogy szereznek benne. És, persze, szerepet tölt be, hogy milyen gyorsan ezeket a célokat értékeltük. Valaki tudja megjegyezni az öt gól az egész mérkőzést, és valaki meg tudja csinálni sokkal gyorsabb. És mivel beszélünk sebesség, itt az ideje, hogy mozog az elmélettől a konkrét esetben. Minden elméleti tudást, hogy meg kellett tanulni a penta-trükk - ez hány gól kell érniük egy kicker egy meccs. És most lenne tekinthető a legjelentősebb eredményeket ért el ezen a területen.

Robert Lewandowski

Amikor a labdarúgók, akik öt gólt, akkor nevezhető nagy számú játékos megjegyezni ezt az eredményt a sportág történetében. Először azonban mindenki azt fogja mondani, hogy 2015-ben hozta létre a lengyel csatár München „Bavaria” a Német Kupa elleni mérkőzésen „Wolfsburg”. Ha még nem nézte a játékot, nagyon hiányzott. Az a tény, hogy a „Bavaria”, ami a kedvenc, elveszett „Wolf” a pontszám 0: 1, és a Robert Lewandowski volt a padon. De amint kilépett a pályán, elkezdtem létrehozni leírhatatlan. Az eredmény az volt a győzelem a „Bavaria” egy tucat 5: 1, mind az öt gól Lewandowski. Mint a penta-trükk kiemelkedik a többi fölé? Először is, megverték egy játékos, cserejátékos, hogy az, aki töltött több mint fele annyi idő alatt a pályán, mint a legtöbb játékos. De még ennél is fontosabb, a gyorsaság, amellyel a Pole szerezte gól - hiányzott neki a kilenc perc alatt! Öt gól kilenc perc - a leggyorsabb penta-trükk a történelem futball. És ez nem az egyetlen eredménye, hogy Robert kitört az öt célokat.

Lionel Messi

Ahogy már korábban is mondtam, hogy ez nagyon fontos versenyen, ahol a játékos szerezte öt gólt. Abban az esetben, Lewandowski volt a német bajnokság. És hagyja, hogy a Pole szerzett Madrid „Real” a Bajnokok Ligája Poker, a penta-trükk megjegyezte ezen a versenyen nem tudott. És nincs semmi meglepő abban, hogy az első játékos a történelemben, hogy pont öt gólt a legrangosabb európai labdarúgó torna volt, a Lionel Messi a „Barcelona”, mely még ma is az egyik legjobb, ha nem a legjobb játékos a világon. 2012-ben, a mérkőzés ellen Leverkusen, „Bayer” Leo jellemezte öt gólt és a végeredmény az eredményjelző megalázó volt a német csapat - 7: 1.

Egyéb -penta-trükk

Ha azonban úgy gondolja, hogy ez az esemény a futball rendkívül ritka, akkor téved. Igen, öt gólt egy labdarúgó pontszámok sokkal kevesebb, mint két vagy három, de még mindig ez történik. És itt van néhány példa, hogy történt a közelmúltban. 2015-ben, Cristiano Ronaldo kiadta csak két penta-trükk Madrid "Real". 2014-ben az öt gól jelölt Jonathan Soriano az "RB Salzburg", Luiz Adriano a "Shakhtar" és Carlos Eduardo a "szép".