Úszó Vladimir Morozov: életrajz, karrier története

Vladimir Morozov, egy úszó egy világszerte elismert, a 24 éves már egy szilárd sor érmet bajnokságok Oroszország, Európa és a világ, valamint a nyári olimpián. Minden évben hoz egy orosz labdarúgó-válogatott több díjat legmagasabb rendű és miközben egy nagy vágy, hogy tovább javul, és megverte a világrekordot, Vladimir nem fog megállni.

oktatási mozog az USA-ban

Vladimir Morozov született június 16-án, 1992-ben Novoszibirszkben, ahol hatévesen kezdett fürödni egy helyi iskolában, „Koltsov Hope” található a falu Koltsovo gyakorlása Igor Demin. Azonban a 14 éves anya a fiatal úszók megnősült másodszor, és az egész család Amerikába költözött, ahol évről Vladimir beiratkozott a University of California. Ő folytatta tanulmányait, ahol volt munkáját Dave Salo.

Annak ellenére, hogy a lehetőséget, Vladimir Morozov volt hajlandó változtatni állampolgárságot, és 2011-ben nyilvánította az orosz csapat a világbajnokságon Sanghajban. Az első sportoló verseny nélkül maradt a győzelemre, de a lehetséges egy orosz edzők értékelik folyamatos meghívni Vladimir díjakat. És, mint kiderült, nem téved - az első Európa-bajnoki hozta fel a labdarúgó-válogatott mindössze 7 érmet, melyek közül kettő (a legmagasabb standard), Morozov nyerte a kedvenc tudományágak - száz méter a hátsó és freestyle.

arany meg

A siker a 20 éves orosz kifejlesztette a világbajnoki Isztambulban, újra vesz két „arany” az egyéni versenyben, és válik a társszerzője az „ezüst” a relét. Ezt követően, Vladimir várnak jó eredményeket a londoni olimpia, de nem tud versenyezni az első helyen az egyes bajnokságot, úszó segített, hogy jöjjön az orosz kvartett „bronz” a freestyle versenyt.

Ezt követően Vladimir Morozov rendszeresen részt vesznek a kontinentális és világbajnokságon, hogy az elején 2017, amelynek saját cica 8 díjakat a legmagasabb szintű európai bajnokságok, azonos számú érmet a világbajnokságon, és négyszer, hogy megünnepeljék a győzelmet a World Nyári Universiade 2013 tartott Kazan. Ezen túlmenően, a végén 2016 Vladimir Morozov nyerte összetettben a világbajnokság, lett az első úszó a történelem Oroszország, aki engedelmeskedett ezt a kitüntetést.

Mi a jövőben?

Most orosz állampolgár csak 24 éves, és ő továbbra is a vonat, és tanulni az Egyesült Államokban, és a válogatott edzői személyzet várja részvételét a bajnokság következő években, többek között az olimpiai játékok 2020-ban Tokióban, ahol Vladimir Morozov megpróbálja felvenni a személyes érem állása jutalom magasabb minta és olimpiai verseny.