Tornász Yana Kudryavtseva: életrajz, eredmények, díjak és szórakoztató tényeket

Művészi torna - a sport, ahol a sportolók kezdeni a karrier fiatal korban, és befejezni, alig meghaladva a húsz éve külföldön. Trauma, súlyos stressz munkájukat. Az arc egy lány, mint Yana Kudryavtseva, ritmikus gimnasztika elvesztette az egyik legjobb sportolók az elmúlt években.

Mivel a láb sérülés komoly lány befejezte a sport, csak ő érte el a tizenkilenc évesen. Ahhoz azonban, hogy a rövid idő alatt, hogy ő sütött, Yana Kudryavtseva vált többszörös világ- és Európa-bajnok, győztes az olimpiai játékok és maradt a memóriában rajongók a sport, mint az egyik legelegánsabb tornászok.

A medence az edzőterembe

A heroint a történet - moszkovita született 1997 szeptemberében. Nagyon gyakran a gyermekek híres sportolók ismételje meg a sorsát, a szülők és szentelik az életüket, hogy a sport is. Nem kerülte el ezt a sorsot, és Yana Kudryavtseva. Gyakorlása, azonban nem azonnal eljegyezte a jövő bajnoka.

Lánya a híres úszó Victor Kudryavtsev, ő kezdetben foglalkozó úszás az általános fejlődését a csoport.

Azonban, négy év, a lány kap egy része ritmikus torna. Jana apja, mint az egykori sportoló, tudta, mi őrült terhelés vár a lányával a sport és eredetileg szemben komolyan kezdett folytatni az ügyben. Azonban az edzők voltak képesek meggyőzni, hogy Ian egy nagy jövő, és ő beleegyezett. Az edzői stáb a legendás Irina Viner-Usmanova vett egy supertalantlivuyu sportoló szárnyai alá.

A Junior elérni

Évesen 11 éves, Jan Kudryavtsev, súly és a növekedés, amely mindig is közel ideális ritmikus gimnasztika (csúcsán a karrier a növekedés 170 cm sportoló súlya 47-48 kg), kezdett fellépni a junior versenyeken. A kezdetektől fogva, ő tanított minden győzelmet. Ő aranyérmet versenyeken Dmitrov, Szamara és Kazany.

Mivel 2011 Jan Kudryavtsev kezdte, hogy képviselje a zászló Oroszország külföldön. Ebben az évben, párhuzamosan a verseny senorok a világbajnokság tartott versenyek között juniorok.

Beszéd a Averin nővérek, nő nyerte meg a csapat versenyt. Ez a díj Ian hozzáadott egyéni arany karika gyakorlatok és klubok.

2012-ben a sportoló vett részt a junior Európa-bajnokságon. Ismét a győzelem a csapat a verseny, és a nyúlvány - az arany a labda gyakorlatok. Szintén a számlát Yana Kudryavtseva - Junior World Cup, megnyerte Pesaro.

A legfiatalabb prima tornagyakorlat

Felnőtt sportoló karrierjét kezdődő 2013-ban. Egy ponton a Grand Prix, Moszkvában tartott, Yana Kudryavtseva nyerte meg a run-körül, gyakorlatokat végez és klubok. Ezek a díjak hozzáteszi bronz karika.

Ugyanebben az évben John meg egy új eredmény művészi torna lett a legfiatalabb versenyző, aki valaha is nyerni ezeken a versenyeken. Ez akkor történt, amikor a tornász nyerte meg a versenyt, tartott Szófiában. Yana Kudryavtseva lett az első a minden-körül, dobogó és szeretője a verseny Silvia Miteva, és csapattársa Margarita Mamun. Azt is kivontuk a győzelem a gyakorlatot karika és klubok, hanem - a bronz szalagot.

Ahead Aline Kabaeva

Az első világbajnokságot volt a legtöbb valódi teszt Yana Kudryavtseva. Egy beszéd alatt a szalagot folyamatosan megszakítja a zenét, ami hozza a fiatal sportoló ki a kerékvágásból. Ez azonban nem akadályozta meg Yana mutatják a legjobb eredményt, és nyerni az aranyérmet. Ezen túlmenően, az első helyen vette a gyakorlatokat klubok és az aranyérmet hozzáadott ezüst a labdát, és a kengyelt.

A legfontosabb esemény zajlott a minden-körül végleges. Yana Kudryavtseva, amely nem is fordult Tizenhat verte az összes tapasztalt lány, és vált az abszolút világbajnok. Így már meghaladta a legendás Alina Kabaeva lett a legfiatalabb világbajnok a minden-körül.

Következő Yana Kudryavtseva szezon kezdetén nem túl sima. Ahelyett, győzelmek, amelyek az összes használt, majd ezüst és bronz érmet az első világbajnokságot. Szerint azonban Irina Viner, még mindig maradt az egyik vezetője a csapat, együtt Margarita Mamun. A szezon közepén elvált komolyan kezdett ismét a díjat, egyik a másik után.

Világbajnokság Törökországban lett fényes finálé idén, amikor John nyert több mint öt aranyérmet, köztük a minden-körül, ismételje meg a tavalyi győzelmét. Ugyanakkor torna tornász különdíjat nyert a legelegánsabb sportoló.

Az olimpiai szezonban

Végén a 15. évében Jan Kudryavtseva súlyosan megsérült a lába, és helyreállt sokáig. Emiatt fokozatosan lépett az olimpiai szezonban, ami korlátozza a részvétel előadások. Mindazonáltal, az idén ő veszi az aranyérmet kezdetét a világbajnokság Taskentben, Kazan, Sofia. 2013-tól kezdődően már a legelső sorban a minősítés a legerősebb tornászok változatlanul Yana Kudryavtseva. Olimpia 2016-ben véglegesen lezárják a címet a legerősebb, a „művész” négyévente.

Azonban, mint 2000-ben abban az esetben, Alina Kabaeva Sydney-ben, ott avatkozik be végzetes baleset. Csakúgy, mint a 2000-ben Kabaeva Kudryavtsev tartották a fő kedvence a versenyt. Azonban a végén a gyakorlatokat klubok ő elismeri a veszteség az objektum.

Ez a hiba kerül az első helyre. Kudryavtseva elhagyta Rio csak egy ezüstérmet.

befejezése rövid, de fényes karrier,

Az egyik a verseny a 15. évében Jan szenvedett súlyos láb sérülés. Ezzel sérülés, elment a világbajnokságon Stuttgartban, ahol a fájdalom, nyert több mint öt aranyérmet. Csak a végén a verseny, ő kérte a klinikára, ahol diagnosztizáltak nála egy törés az egyik a csontokat a lábát.

Helyreállítás, Jan Kudryavtsev képes elvégezni az olimpián, amely képes volt nyerni ezüstérmet.

Ezt követően, az orvosok úgy találták, hogy egy ilyen szerencsétlenség megtörténhet a jobb lábát. Novemberben Irina Viner azt mondta, hogy neki díjakat lehetne nyugdíjba. Az év végén egy sportoló értesítette a Nemzetközi Torna Szövetség. Így ért véget a fényes karrier, az egyik legerősebb tornászok az utolsó alkalom.

Személyes élet

Mint minden fiatal vonzó lány Yana Kudryavtseva ostromolta rajongók. A közvélemény vált széles körben ismert, ő szerelme kosárlabda CSKA Kulagin. Profiles gyermekek „Instagrame” borították egymás fotóit és nyilatkozatok a szeretet. Sportoló nem része a T-shirt hadsereg kosárlabda csapat a szeretett számot. Azonban egy ponton, az összes fotó kosaras eltűntek a lapok a szociális hálózati Yana.

Nem sokkal a hír járja, hogy egy jó tornász split szeles szeretője miatt sok árulás.

De nem sokáig gyászolta Kudryavtseva egyedül. Hamarosan az életében, egy új választás. Yana Kudryavtseva és Artur Yusupov, most az egyik legismertebb sport pár. Középpályás „Zenith” nem olyan gazdag jutalom, mivel ez egy gyönyörű lány, de karrierje teljes virágzás, és van ideje felzárkózni vele.

Yana Kudryavtseva - az egyik legerősebb tornászok az elmúlt tíz évben. És bár karrierje rövid életű volt, és ő kénytelen volt idő előtt lezárul a sport sérülés miatt, a sportoló mindig emlékezni fog minden kegyelem és az elegancia.