Három orosz nyerte meg a nemzetközi verseny az iPhone Photography Awards

• Három orosz nyerte meg a nemzetközi verseny az iPhone Photography Awards

A zsűri a nemzetközi fotópályázat iPhone Photography Awards nyertesek 2017-ben. A három oroszok vezetik a listát voltak - Barbara Vislenko, Julia és Sergey Smetanin Pesterev.

iPhone Photography Awards (IPPAWARDS) - az első a maga nemében fotópályázat tette az iPhone. A verseny 2007-ben alakult, hogy bizonyítsa a kreatív potenciálját forgatás az iPhone, hogy inspirálja és rally közösség a rajongók mobiltelefonos fényképezés a világ minden tájáról.

Julia Smetanin második helyen a kategóriában "Flora." Julia született Tatár, Moszkvába költözött, hogy tanulmányozza, és most már ő dolga. Azt is tanítja, fényképezés. „A felvétel került sor, amikor készültem előadást a csendélet kompozíció.”

Sergey Pesterev - második helyen a "Fekvő" kategóriában. Programozó és egy amatőr fotós, Moszkvából. „Ez a kép került január 30, 2016 a Olhon Bajkál-tó. Ez az első jég, amely megjelent a 30 fokos hideg. Ez az úgynevezett „Ice tó naplementekor.” "

A kompozíció a győztesek is szerepelnek ukrán grafikus Vlad Vasilkevich. Ő a harmadik helyet a kategóriában a „Portrait”. „Ez a cím munkáját:” Azt mondták, futottak velünk, ez csak egy verseny, „azt tette az éves esemény, amely egyesíti a sport és a szórakozás, és célja, hogy elősegítse az egészséges életmód, a város !. Színes futam - ez egy ünnep, minden fut alatt sortüzek színek Holi játszott ki a nyereményt az anyagi források a gyermekek számára. Színes futam - ez egy olyan alkalom, hogy vegye figyelembe az egyéniség és az egyediség minden párt „!

Az orvos a St. Petersburg Varvara Vislenko második helyen a kategóriában „Gyermekek” egy fotót a lánya a strandon. „A fotó, a három éves kislánya, ő eltorzító vicces arc. A kép került az iPhone 6s Bali, Canggu 2017 "

Az ő instagrame Barbara írta, hogy nagyon elégedett váratlan győzelem, ez a „hangos nem nyer az életükben.”