Vodyanov Ivan - egy sikeres testépítő Oroszország

Vodyanov Ivan kezdett aktívan részt vesznek a versenyeken az orosz jutott 2002-ben. Ő játszott a tornán, és ott lehet Büszkék első helyen nyitott kategória „junior” a jelölést „testépítő”.

Ezt követően, 2003-ban, a víz Ivan versenyzett a két verseny: az első - Moszkva jutott, melyben sikerült, hogy a hetedik helyen a férfi kategóriában, 87, 5 kg. Jelölést természetesen testépítő. A második - a kupa a moszkvai régióban. Itt tudta nyerni az ötödik helyen a férfi testépítés a súlycsoportban akár nyolcvanhét kilogramm.

Karrierfejlesztési

2010-ben Ivan Vodyanov hatszoros versenyek:

• jutott Lipetsk régió. Vodyanov nyerte a férfi csoport testépítés kategóriában akár 90 kg-ot.
  • Moszkva Championship testépítő. A sportoló nyerte a férfi csoport a súlycsoportban 90 kg.
  • jutott Moszkva régióban. Vodyanov nyerte a férfi csoport, tömeg - 90 kg.
  • jutott Volga FD. Ivan söpört győzelemre a súlycsoportban 90 kg.
  • Ryazan régió testépítés jutott. Megnyerte a kategóriában több mint 85 kg.
  • jutott Samara régióban. I. kategóriában nyert 90 kg.

Most ismert, hogy sok Vodyanov Ivan, testépítés - ez egy olyan terület, ahol nem volt képes elérni jelentős sikereket. Az első helyen a különböző versenyeken és versenyek ékesszólóan megerősítik az állapotát a sportoló. Ugyanakkor nyilván Ivan nemcsak ragyogó győzelmet. Moszkva jutott megnyerte a kilencedik hely a súlycsoportban 85 kg-ot a „testépítő”. És a Bryansk régióban, képes volt arra, hogy egy harmadik helyen a bajnokságban. Sportoló szembe tisztességes verseny, de ennek ellenére sikerült leküzdeni sok a versenyzők.

2011-ben részt vett a harcot a kalinyingrádi régióban a víz Ivan jutott. Testépítés - a kedvenc sport. Vodyanov kategóriában nyert több mint kilencven kilogramm. Cup Lipetsk régió - az első helyet a súlycsoportban kilencven kilogramm. Részt vett a Rybinsk bajnokságot. Legyőzte a testépítésben, súlycsoportban - a több mint nyolcvanéves öt kilogrammot.

Vodyanov Ivan került a harmadik helyzetben Moszkva Cup, a kategóriában a 90 kg-os, mint a testépítők. Pályája során meglehetősen nagy bajnok vett részt a Cup of Russia, Ryazan és a Ryazan régióban. Ő játszott Volgograd versenyeken, és elnyerte a különböző mások. Minden alkalommal, amikor részt vett egy komoly verseny, hanem egy kétségbeesett vágy, hogy nyerjen nem engedélyezett Ivan hányni. Minden alkalommal, amikor egy testépítő eléréséhez egyre nagyobb sikert, elnyerte a címet és a hatóság. Ma már nem kezdő, és ő ad tanácsot előkészítése. De nem keres titkok vagy különleges előállítási módszereket Vodianova. Amint azt a sportoló: „A siker kulcsa -, hogy a munka teljes odaadással!”

Az első osztály

Ivan Vodyanov, képzés kezdődött a hazai fellendülés néhány évvel makacsul ment el a célját. Referenciaként idején úgy döntött, egy Jean-Claude Van Damme. Szorosan csinál harcművészeti sportoló tudta nagyon tudja elérni ugyanazt építmények, mint egy filmsztár.

A húsz éve, az első alkalommal Ivan elkezdtek járni „ringató”. Nevezzük szakmai foglalkozások elég nehéz volt, és hamarosan testépítő keresésére indult egy új menedéket. Hamarosan a fiatal sportoló volt szerencsés, hogy a súlyos klub, amely által látogatott olyan írókat, mint Szergej Shelestov és a tagok „Alfa” csoport. Hamarosan ígéretes testépítő mondta az egyik oktatók és meghívott, hogy vegyenek részt együtt. Tehát Ivan indult a képzés, és csak nyolc hónappal később, beszélt egy WWF esemény.

A fizikai paraméterek

December 25, 1980-ben született Ivan Vodyanov. Magasság, súly és fizikai formája a sportoló ma elérte lenyűgöző teljesítmény. Súlya a verseny nem haladja meg a száz kilogrammot. Két évszak lehet akár száz és öt volt. A sportoló mindig nagy alakja, mert nem hagyja abba a képzést. Magasság testépítő eléri a 170 centimétert.

Vodyanov speciális diétát nem tapad, fogyasztanak hagyományos ételeket. Az egyre nagyobb súlyt és nem számít kalóriát. A fő titka a sportoló - a tartós képzés, rendszeresen felkeresi a tornaterem és az egészséges életmódot.