Riccardo Daniel: Egy sikertörténet

Az ínyencek a Forma-1-ausztrál pilóta 1-es és részben a nemzeti hős biztosan sokáig lesz Mark Webber. Bár Mark végül nem sikerült nyerni legalább egy bajnoki címet, s irigylésre méltó stabilitást tetszett a rajongók egyre a dobogóra, és néha Nagydíját nyerik.

Egy másik ausztrál pilóta a F1 - Daniel Ricciardo - még nem büszkélkedhet olyan sok díjat, mint a híres honfitársa, de pályafutása javában, ami azt jelenti, hogy teljesen a hozzáállása a lovas. Ironikus, hogy váltotta Daniel Mark Webber a Red Bull csapat, amikor az utóbbi úgy döntött, hogy vegyenek részt a professzionális sport.

végrehajtása amatőr szinten

Az első versenyautók, amelyek ült a kormány mögött Riccardo Dániel, rendszeressé vált kártyát. Már kilenc éves fiú vezetett körbe társaikkal, majd rájött, hogy a nagy sebességű pálya - ez az elhívása.

Tizenhat évesen Daniel részt vett a helyi Formula Ford bajnokságban, de egyik sem a három versenyen nem tud keresni kredit. Ennek ellenére, az ausztrál nyerte el a jogot, hogy beszéljen az ázsiai Formula BMW bajnokság, ahol ő szerezte meg első győzelmét a motorsportban. Összesen a bajnokságot, Daniel Ricciardo szerzett 231 pontot, és harmadik helyen az összes vezetők. Újabb két szezont töltött az ausztrál Formula Renault, ahol megvédte a RP Motorsport színekben. Mellesleg, ez a sorozat a versenyek mellett Riccardo kipróbálták másik jövőben tagja F1 - Finn Valtteri Bottas.

általános képletű 3

2008-ban, Riccardo Daniel Carlin Motorsport csapat került a meghívást, és átkerült a brit Formula-3. Ausztrál meglehetősen sikeresen debütált az áramkör nürnbergi nyerte az utolsó a hatodik helyen. Ezután következett egy sor végső dobogós, amely lehetővé teszi a pilóta Carlin nyerte meg a bajnokságot a 89 pontos előnnyel a legközelebbi riválisa. Mivel a nap előadások a bajnokság másik ausztrál, David Brebema, Riccardo Daniel ő lett az első képviselője a zöld kontinens, amely megnyerte a címet.

általános képletű 1

A fő bajnoki futam, Daniel meghívott Christian Horner - Red Bull Racing csapat főnöke. Riccardo eredetileg egy másik újonc szolgált teszt pilóták, de miután a sikeres teljesítmény ausztrál versenyző a gyermek Toro Rosso ajánlottak neki egy állandó helyen, mint a pilóta RBR helyett a csapat honfitársa, Mark Webber. Érdemes megjegyezni, hogy ez után átszervezés egyik legmagasabb vezetők F1 vált csak Daniel Ricciardo. Ausztrál - magasság 180 cm.

Csillag №1 A csapatban abban az időben, természetesen az volt, a német pilóta, Sebastian Vettel, de az ausztrál debütált nevezhető sikeresnek. Ő rögtön a második egy otthoni Nagydíjon, annak ellenére, hogy a tökéletlen technikailag autó minta 2014 évben. Általában Ricardo töltött meggyőző bemutatkozó szezonban az RBR, szerzett három győzelem és hétszer a dobogón. Ennek eredményeként - a harmadik helyet a bajnokságban, és a sok pozitív visszajelzés neves avtoizdany. A bajnoki 2015 ausztrál versenyző tűnt fel egy új csapattársa (orosz Danyiil Vjacseszlavovics Kvjat), és részeként megy keresztül nehéz időkben Red Bull került nyolcadik végleges helyére. Egy évvel később, a 2016-os bajnokság, az ausztrál tudta megismételni a legjobb eredmény, és hogy a harmadik helyet a csoportban. Érdemes megjegyezni, hogy ebben a bajnokságban Ricardo csak egyszer felemelte a feje fölé a győztes az jutott Nagydíjon.